Doména a web na rok zdarma! Pro všechny fanoušky Active 24 na Facebooku.

Facebook se stává jedním z fenoménů dnešního internetu. Víte, že kdyby byl Facebook stát, šlo by o pátou nejlidnatější zemi světa a předběhl by například Brazílii s cca 190 miliony obyvatel? U nás se počet uživatelů Facebooku pohybuje v řádu stovek tisíc, loni šlo přitom o desítky tisíc.

Firma Active 24 má na Facebooku svou vlastní stránku, kde se každý uživatel Facebooku může stát naším fanouškem. Co za to? Doménu a hosting s předinstalovaným redakčním systémem na rok zdarma.

Jak postupovat?

  1. Staňte se fanouškem Active 24 na http://www.facebook.com/pages/ACTIVE-24-sro/57951845090.
  2. Vyberte si volnou doménu s koncovkou eu, com, biz nebo info.
  3. Proveďte objednávku domény, zvolte přitom roční fakturační období a platbu převodem na účet.
  4. Jakmile Vám přijde výzva k platbě, můžete nárokovat 100% slevu tak, že vložíte komentář s variabilním symbolem platby pod článek, kde nabízíme doménu a web zdarma.
  5. Jděte na úvodní stránku našeho blogu a přihlaste se přes Facebook (modré tlačítko „Connect with Facebook“ v sekci „Návštěvníci“ v pravém sloupci nahoře).
  6. Zadejte komentář a uveďte v něm prosím variabilní symbol z výzvy k platbě (ponechte zaškrtnuté políčko „Publikovat tento komentář na Facebooku“). Můžete napsat např.: „Prosím zřiďte mi web zdarma pro VS 89675896“.
  7. Po překontrolování objednávky a ověření všech podmínek bude podle variabilního symbolu stornována výzva k platbě, která Vám byla předtím zaslána (doména bude přitom registrována na vás).
  8. K doméně si poté můžete v Zákaznickém centru zdarma aktivovat redakční systém eZ Publish Express, pomocí něhož si jednoduše vyrobíte webové stránky.
  9. Po přihlášení si zobrazíte seznam domén (sekce „Domény“) a u požadované domény kliknete na ikonku „eZ“ a poté na tlačítko „Spustit eZ Publish Express“.
  10. O zřízení služby eZ Publish Express budete informováni e-mailem (další informace o systému eZ).

Nabídka domény a webu zdarma pro fanoušky Active 24 na Facebooku platí do 30.6.2009 a vztahuje se na jednu registraci nové domény s koncovkou eu, com, biz nebo info na 1 rok pro 1 fanouška.