Virtuální Privátní Servery (VPS) v naší nabídce

Naši nabídku serverových řešení jsme doplnili o Virtuální Privátní Servery (VPS), které jsou vytvořeny na fyzickém serveru jako oddělené, samostatné systémy, a pomocí virtualizačních technologií je mezi ně rozdělen výkon severu. VPS servery nabízíme s předinstalovaným základem operačního systému, který je možné zvolit v objednávce. Na výběr je systém Windows a celá řada Linuxových distribucí. Instalovaný systém typicky obsahuje jen minimum předinstalovaného softwaru a vše potřebné si musí zákazník zprovoznit již svépomocí. Kromě administrátorského přístupu na SSH nebo remote desktop může VPS servery ovládat prostřednictvím Zákaznického centra ACTIVE 24 (start, stop, restart, přístup na servisní konzoli či reinstalace serveru do výchozího stavu). V naší nabídce se tak poprvé objevují služby, které jsou tzv. full control ze strany zákazníků.

VPS servery jsou určeny všem, kteří potřebují mít server pod kontrolou, nainstalovat si na něho specifický software, a nechtějí se starat o hardware serveru. O ten se již postaráme my, zároveň zajistíme kvalitní konektivitu na páteřní síti, neomezený přenos dat v rámci českého a slovenského internetu (NIXu a SIXu), maximální soukromí a bezpečnost dat nebo nonstop zákaznickou podporu.

Servery jsou nabízeny ve třech variantách (Standard, Profi, Premium), jednotlivé varianty se liší kapacitou HDD, pamětí, počtem procesorů a agregací. Jako doplňkové služby jsou nabízeny FTP prostor pro zálohování na serveru a prostor pro e-maily na clusteru ACTIVE 24.

Více informací o VPS.

NAPIŠTE KOMENTÁŘ