Zlevnili jsme .CZ doménu a přidali k ní zajímavé služby zdarma

Leden je měsícem slev a nejinak je tomu i u nás. Doménu .CZ nyní nabízíme za 179 Kč, zlevnili jsme i domény s koncovkami .se, .je a .dj a od dnešního dne si také můžou naši zákazníci zcela zdarma aktivovat v Zákaznickém centru na všech doménových koncovkách Mailforward a Webforward.

V České republice je trvale nejpopulárnější internetovou adresou národní doména .CZ. V ACTIVE 24 činí podíl registrací této domény na celkovém počtu registrovaných domén více než 60 procent. Jen v loňském roce si u nás koupilo .CZ doménu skoro 30 tisíc zákazníků.

Výhodnější je také registrace evropské domény s koncovkou .EU. Cena této domény je  dočasně snížena na 99 Kč. A ve zlevňování pokračujeme – trvalé snížení ceny se dotklo i koncovek .JE, .DJ a .SE. U domén SE a JE mohou zákazníci významově spojit název domény s její koncovkou a mít originální doménu ve tvaru např. honza.je nebo ukaz.se.

Zákazníci, kteří u nás mají doménu, mohou nově zdarma využít přesměrování webu a e-mailů. Jedná se o služby Webforward a Mailforward. Prvně jmenovaná služba přesměruje návštěvníky přicházející na web s danou doménou na jinou internetovou adresu, kterou si zákazník zvolí. Služba Mailforward funguje analogicky. Přesměruje veškerou elektronickou poštu přicházející na danou doménu na jinou e-mailovou adresu. Obě služby byly dříve u ACTIVE 24 placené, nyní je mají všichni zákazníci ke všem doménovým koncovkám zdarma, chceme tak nabídnout zákazníkům další přidanou hodnotu k registraci domény.

Pokud ještě nemáte hosting u ACTIVE 24, podívejte se na naši nabídku.