Hrajte s námi celé léto – Letní soutěž 2014!

K létu patří nejen odpočinek, ale i zábava. Pojďte se tedy s námi bavit Letní soutěží, ve které můžete získat věcné ceny nebo naše služby. Každý týden během celého léta zveřejníme na našem blogu soutěžní otázku nebo úkol. Pokud máte chuť zasoutěžit si s námi, můžete se zapojit a zaslat správnou odpověď na soutěžní otázku. Ze správných odpovědí vylosujeme jednou týdně výherce, kterého budeme e-mailem kontaktovat a výhru mu doručíme buď poštou nebo zřízením naší služby.

Soutěžní otázka pro soutěžní týden 3.7. – 7.7.2014 zní: Jak se jmenuje naše nové datové centrum, do kterého právě stěhujeme naše servery?

Správnou odpověď nám pošlete na adresu marketing (zavináč) active24tečkacz.

Tento týden soutěžíme o USB flash disk s kapacitou 8 GB.

Podmínky soutěže:
1. Každý týden vylosujeme výherce, kteří nám zaslali na adresu marketing(zavináč)active24tečkacz správnou odpověď na soutěžní otázku v daný týden. Výherci budou kontaktováni a výhra jim bude doručena poštou v případě věcné ceny a zřízením služby v případě výhry ve formě naší služby.
2. Do soutěže se mohou zapojit čeští zákazníci ACTIVE 24 a čeští návštevníci našich webových stránek a sociálních sítí.
3. V rámci jednoho týdne se do soutěže může každý účastník zapojit jen jednou správnou odpovědí (máme přehled o IP adresách, z kterých odpovědi přicházejí).
4. ACTIVE 24 si vyhrazuje čas 14 pracovních dní na doručení ceny.
5. ACTIVE 24 si vyhrazuje právo nezařadit do slosování účastníky akce, kteří nebudou splňovat podmínky akce nebo v případě pochybností o dodržení pravidel akce.
6. Akce není „spotřebitelskou loterií“ dle zákona Zákon č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách.

 


Uveřejněno

v

,

od

Značky: