Letní soutěž – básněte o kvalitní letní polo trika!

Zahrajte si s námi tento týden v naší Letní soutěži o pěkná letní bavlněná polo trička. Tentokrát můžete popustit uzdu fantazii a poezii .-)

Soutěžní úkol pro týden 15.7. – 21.7.2014 zní: Vymyslete a napište nám krátkou básničku (2-3 verše), ve které použijete slovo doména (může být i skloňované).

Svou básničku nám pošlete na adresu marketing(zavináč)active24tečkacz.

Tento týden soutěžíme o dvě polo trička – jedno dámské (červené) a jedno pánské (bílé). O vhodné velikosti starost mít nemusíte, máme jich na výběr několik.

trika

Podmínky soutěže:
1. Každý týden vylosujeme výherce, kteří nám zaslali na adresu marketing(zavináč)active24tečkacz správnou odpověď na soutěžní otázku v daný týden. Výherci budou kontaktováni a výhra jim bude doručena poštou v případě věcné ceny a zřízením služby v případě výhry ve formě naší služby.
2. Do soutěže se mohou zapojit čeští zákazníci ACTIVE 24 a čeští návštevníci našich webových stránek a sociálních sítí.
3. V rámci jednoho týdne se do soutěže může každý účastník zapojit jen jednou správnou odpovědí (máme přehled o IP adresách, z kterých odpovědi přicházejí).
4. ACTIVE 24 si vyhrazuje čas 14 pracovních dní na doručení ceny.
5. ACTIVE 24 si vyhrazuje právo nezařadit do slosování účastníky akce, kteří nebudou splňovat podmínky akce nebo v případě pochybností o dodržení pravidel akce.
6. Akce není „spotřebitelskou loterií“ dle zákona Zákon č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách.

surf


Uveřejněno

v

od

Značky: