Letní soutěž 2015 s ACTIVE 24

V ACTIVE 24 žijeme létem a zábavou. Pojďte se s námi během léta bavit a soutěžit o věcné ceny.

I letos jsme si pro vás připravili pár svěžích letních soutěžních otázek. Každý druhý týden uveřejníme zde na našem blogu soutěžní otázku nebo úkol. Ze správných odpovědí vylosujeme jednou za dva týdny výherce, které budeme kontaktovat a výhru jim doručíme poštou.

První soutěžní otázka zní: Které open-source redakční systémy si můžete na náš hosting nainstalovat jedním kliknutím (uveďte aspoň 3).
Svou odpověď na soutěžní otázku nám napište na e-mail marketing@active24.cz.

(Tip! Správnou odpoveď hledejte na našem webu www.active24.cz v sekci Webhosting (Instalace jedním kliknutím)

Co můžete vyhrát? Ze správných odpovědí na tuto soutěžní otázku vylosujeme 3 výherce, ze kterých každý vyhraje jedno polo-tričko a jednu kšiltovku. Losování výherců na tuto soutěžní otázku bude 17.7.2015

02

Podmínky soutěže:

1. Každých 14 dní vylosujeme výherce, kteří nám zaslali na adresu marketing(zavináč)active24tečkacz správnou odpověď na soutěžní otázku. Výherci budou kontaktováni a výhra jim bude doručena poštou v případě věcné ceny a zřízením služby v případě výhry ve formě naší služby.
2. Do soutěže se mohou zapojit čeští zákazníci ACTIVE 24 a čeští návštevníci našich webových stránek a sociálních sítí.
3. V rámci jedné soutěžní otázky se do soutěže může každý účastník zapojit jen jednou správnou odpovědí (máme přehled o IP adresách, z kterých odpovědi přicházejí).
4. ACTIVE 24 si vyhrazuje čas 14 pracovních dní na doručení ceny.
5. ACTIVE 24 si vyhrazuje právo nezařadit do slosování účastníky akce, kteří nebudou splňovat podmínky akce nebo v případě pochybností o dodržení pravidel akce.
6. Akce není „spotřebitelskou loterií“ dle zákona Zákon č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách.

 


Uveřejněno

v

,

od

Značky: