Toužíte po vlastním webu na .CZ doméně? Aktivujte si hosting pro WordPress a doménu dostanete na první rok jako dárek.

Z vašeho nápadu by se mohl snadno stát byznys. Pokud podnikáte zatím v malém, nejspíš by vás posunuly o trochu dál, a nebo váš obrat dokonce výrazně “nakoply”. Řeč je samozřejmě o  webových stránkách.

Jestliže takto uvažujete, věřte, že nejste sami. Stejně na tom jsou miliony lidí po celém světě. A zhruba třetina z nich se rozhodne si své webové stránky vytvořit ve WordPressu. Ten se tak jednoznačně řadí mezi nejoblíbenější redakční systémy vůbec. Důvodů je pro to hned několik, ale především tyto:

  1. WordPress je snadno dostupný (je k dispozici zdarma).
  2. WordPress je tzv.open-source a je aktivně rozvíjený širokou mezinárodní komunitou. Díky tomu existuje nepřeberné množství pluginů, šablon a widgetů, ze kterých si rozhodně vyberete a poskládáte webové stránky podle svých představ.
  3. WordPress je intuitivní a široce rozšířený nástroj. Proto nebudete mít problém rychle najít návody a tipy na vyřešení jakéhokoliv zádrhelu, na který byste na svém webu mohli narazit.

U ACTIVE 24 je nejjednodušší objednat si balíček Komplet Linux, který je pro WordPress vyladěný. V objednávce si rovnou zvolíte, že se má WordPress při zřízení služby automaticky nainstalovat. E-mailem pak obdržíte přístup do již připraveného redakčního systému. Webhosting Komplet stojí 49 Kč bez DPH/ měsíc a díky právě probíhající akční nabídce u nás registraci .CZ domény první rok neplatíte.

Pak už se můžete rovnou pustit do tvorby vlastních webových stránek. Máte rádi návody? Připravili jsme pro vás  22 článků a instruktážní video v češtině s užitečnými tipy, které vám pomohou redakční systém WordPress začít používat efektivně a chytře.

Pro radu se můžete také obrátit na naše vyškolené specialisty zákaznické podpory, kteří jsou k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu na chatu, e-mailu a telefonu. Jestliže se do tvorby webu nechcete pouštět sami, vyzkoušejte naši službu WebAsistent – váš webový asistent vás provede nastavením vašich webových stránek na individuálním online školení, nebo vám stránky přímo vytvoří, záleží jen na vás.